Hakkımızda

MF GALLERİA, GÜNÜMÜZDE EV, BAHÇE, KAFE MOBİLYALARI ADINA BİRÇOK ÇALIŞMASI İLE EVİNİZDE MUTFAĞINIZ, BALKONUNU, BAHÇENİZ, KAFELERDE MÜŞTERİLERİN DAHA RAHAT EDEBİLECEĞİ BİR ORTAM HAZIRLAMANIZA OLANAK SAĞLAMAK İÇİN KENDİ AR-GE ÇALIŞMALARI SONUCU HERKESİN ZEVKİNE UYGUN MUTFAK MASA SANDALYE MODELLERİ, BALKON MASA SANDALYELERİ, BAHÇE MASA SANDALYE TAKIMLARI VE KAFE  MASA SANDALYE MODELLERİ ÜRETMEKTEDİR.

MF GALLERİA, GÜNÜMÜZ MUTFAK MASA SANDALYE MODELLERİNE YÖN VEREN, MOBİLYA SEKTÖRÜNDE MUTFAK MASA SANDALYESİ, SALON MASA TAKIMLARI, YEMEK ODALARI, KAFE MOBİLYALARI DENİLDİĞİNDE AKLA İLK OLARAK GELEN BİR MOBİLYA İMALAT, AR-GE VE PAZARLAMA PLATFORMUDUR.

ÇEŞİT ÇEŞİT MUTFAK MASA SANDALYE MODELLERİNİ, İSTEDİĞİNİZ RENKLERDE, İSTEDİĞİNİZ MODELDE, İSTEDİĞİNİZ MODEL SANDALYELERLE SİPARİŞ ETMENİZE İMKAN SAĞLIYOR, İSTEDİĞİNİZ MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMINI SİZLERE BİR TIK ÖTEDEN SUNUYORUZ.

MF GALLERİA, STANDART MUTFAK MASA SANDALYE MODELLLERİ DIŞINDA, BALKON ÇAY SETİ MODELLERİ, ÖZEL ÜRETİM MUFAK VE SALON MASA SANDALYETAKIMLARI VE YEMEK ODASI MODELLERİNİ DE İSTEĞİNİZ ÜZERE ÜRETMEKTEDİR.