MUTFAK MASALARI VE MUTFAK MASALARINA UYGUN TARZDA MUTFAK SANDALYELERİ, GÜNÜMÜZDE MUTFAĞIMIZIN VAZGEÇİLMEZLERİNDEN OLMUŞTUR. BU SEBEPLE, GÜNÜMÜZDE BİRÇOK ÇEŞİT MUTFAK MASASI VE BİRÇOK ÇEŞİT MUTFAK SANDALYESİ ÜRETİLMEKTEDİR. MUTFAK MASA VE SANDALYE MODELLERİNİN ARTMASIYLA İLE DE, BİRÇOK SEKMENTTEN ÜRÜN GRUBU OLUŞMUŞ, MODELLERE, KULLANILAN MALZEMEYE VE İŞÇİLİĞE GÖRE DE MUTFAK MASA SANDALYE FİYATLARINDA FARKLI FARKLI FİYATLAR KARŞIMIZA ÇIKMAYA BAŞLAMIŞTIR.

MUTFAK MASASI FİYATLARI VE SANDALYELERİ FİYATLANDIRILIRKEN, BELİRTECEĞİMİZ HUSUSLAR, SİZLERE MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI ALIRKEN VE FİYAAT ARAŞTIRMASI YAPARKEN YARDIMCI OLABİLİR.

-MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI ALINIRKEN MASA AYRI ALINIR, SANDALYELER AYRI ALINIR İSE MASANIN DA SANDALYENİN DE FİYATI, NAKLİYESİ VE KURULUM ÜCRETİ İKİ KERE HESAPLANACAĞI İÇİN DAHA FAZLA OLACAKTIR. BU SEBEPLE, MUTFAK MASA SANDALYENİZİ ALIRKEN, TAKIM HALİNDE BERABERCE SİPARİŞ EDİLİRSE, MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMINIZIN FİYATI DAHA UYGUNA GELECEKTİR.

-MUTFAK MASA  SANDALYESİ ALIRKEN FİYATI ETKİLEYEN DİĞER BİR HUSU DA, MUTFAK MASASINDA VE SANDALYESİNDE KULLANILAN HAM MADDELERDİR. ÖRNEĞİN SUNTALAM BİR MUTFAK MASASINDA DAHİ BİRÇOK ÇEŞİTTE KALİTE BULUNMAKTADIR VE KENDİ İÇİNDE DAHİ FARKI FİYATLAR GÖREBİLMEKTESİNİZ. MDFLAMMASALAR KALİTESİYLE BİRLİKTE DAHA UYGUN FİYATTA İKEN, MDF LAKE, BOYALI MASA TAKIMLARININ FİYATLARI DAHA YÜKSEK FİYATTADIR.

-MUTFAK MASALARINDA BELİRTMEK İSTEDİĞİMİZ DİĞER BİR HUSUS İSE ŞUDUR. MASANIZIN ÜZERİNDE KORUYUCU NAYLON, CAM GİBİ MADDELER KULLANMAK İSTEMİYORSANIZ VE MASA TAKIMINIZ DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN İSTİYORSANIZ MASANIZI MDF LAM YADA SUNTALAM OLARAK TERCİH EDİNİZ. ÇÜNKÜ LAKE ÜRÜNLER, LAMİNANT KAPLAMALI ÜRÜNLERE GÖRE MUTFAK AÇISINDAN DAHA YÜKSEK FİYATI VE KORUYUCU BİR MALZEME KULANNIMADIĞI TAKDİRDE ÇİZİLMESİ DAHA KOLAYDIR. BUNUN YANINDA ESTETİK AÇISINDAN DA LAKE ÜRÜNLER BAZEN DAHA ŞIK TASARLANABİLMEKTEDİR.